درباره ما

موسسه آموزشی تندیاد ، مرکز آموزش های فوق ضروری برای انسان آینده است. در این موسسه، مهارتهای ضروری برای موفقیت و پیشرفت در زندگی آموزش داده می شوند.

دانش آموزان، دانشجویان، مدرسان، مشاوران و همه افرادی که دغدغه یادگیری و توسعه فردی دارند، مخاطب اصلی آموزش های این موسسه محسوب می شوند.

خدمات آموزشی موسسه تندیاد به صورت کتابهای چاپی و دانلودی، محصولات صوتی و تصویری، مقالات و فیلم های آموزشی کوتاه، دوره ها و کارگاه های آموزشی حضوری ارائه می گردد. این موسسه بنا به درخواست، خدمات آموزشی خود را در مدارس و سازمان ها نیز برگزار می کند.

مزیت اصلی آموزش های تندیاد نسبت به سایر موسسات، ویژه سازی خدمات آموزشی بر اساس سن و مقطع تحصیلی مخاطبان است. محصولات برای دانش آموزان و بزرگسالان به طور اختصاصی و مطابق با نیازهای آنان تولید می شوند.

موسسه آموزشی تندیاد، در راستای مسئولیت اجتماعی خود، بخشی از آموزش ها را به صورت رایگان در اختیار مخاطبان قرار می دهد.

برای یادگیری مطالب کوتاه و جالب، صفحه تندیاد را در اینستاگرام دنبال کنید. برای ورود به صفحه اینجا کلیک کنید.

در موسسه آموزشی تندیاد، ضروری ترین مهارتها را در کمترین زمان ممکن، با بالاترین کیفیت دریافت می کنید.

با تند یاد، تند یاد بگیر

موسسه آموزشی تندیاد

 

سلام

فاطمه زهرا گیلانی نژاد

من فاطمه زهرا گیلانی نژاد، مدیر موسسه آموزشی تندیاد هستم. در مقطع دکتری، در رشته آینده پژوهی تحصیل کرده ام و حوزه تخصصی ام، آینده آموزش و یادگیری است.

من معتقدم، انسان ها برای زندگی در دنیای آینده نیازمند مهارتهای ضروری و پایه ای هستند تا بتوانند به سوی موفقیت و پیشرفت گام بردارند. به همین دلیل تصمیم گرفتم موسسه آموزشی تندیاد را تاسیس کنم و در آن، مهارتهای فوق ضروری برای زندگی بهتر را به افراد پرتلاش و علاقه مند آموزش دهم.

پیشنهاد می کنم برای یادگیری مطالب کوتاه و جالب، صفحه تندیاد را در اینستاگرام دنبال کنید. برای ورود به صفحه اینجا کلیک کنید.

در ویدئوی زیر،  داستان زندگی تحصیلی خود را توضیح داده ام . احتمالا شنیدن داستان تلاش من برای رسیدن به موفقیت، برایتان جالب است :

 

 

ما در کنار شما هستیم تا بهترین محصولات و خدمات را به شما ارائه دهیم

با ما تماس بگیرید

 

تمامی حقوق برای تندیاد محفوظ است.